czwartek, 29 stycznia 2009

Szafa


Z zazdrością czytam w innych blogach o wyprawach do starociarni i pięknych zakupach. Według mojej orientacji w promieniu 200 km od mojego domu nie ma takiego sklepu. Pokochałam zatem allegro . Udało mi się wyszperać kilkanaście przedmiotów i mebli.
Ostatnim nabytkiem jest szafa. Malowana na froncie i po bokach. Jestem z niej bardzo dumna. W rzeczywistości prezentuje się jeszcze lepiej.
A niespodziewanym bonusem było znalezienie w mojej kolekcji klucza, który do niej pasuje! Przeznaczenie ot co!

7 komentarzy:

 1. Piękna szafa. Zaintrygowałaś mnie swoim blogiem, obejrzałam stronę internetową i mam wielką ochotę wybrać się do Twojej chaty, wygląda na świetne miejsce. Jak będę się wybierać na wakacje, na pewno pomyślę o tym miejscu, uwielbiam takie miejsca. Cudnie u Ciebie, bloga dodaje do ulubionych. Pozdrawiam serdecznie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szafa piękna, oryginalna... czy malowidła są "z epoki" czy współczesne?

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna szafa! Co myślę o Twoim Miejscu na ziemi napisałam pod poprzednim postem, więc już nie mam nic do dodania :) Pozdrawiam Cię, a moje myszy pozdrawiają Twoje myszy (moje koty, niestety, kompletnie je ignorują) :)

  OdpowiedzUsuń
 4. pozwolę sobie tak poza notką. bardzo mnie ucieszył fakt, że znalazłam Pani bloga. bieszczad. moja miłość. nie wspominam już o terenach Lutowisk - znam jak własną kieszeń. kocham kocham kocham ten rejon. zazdroszczę ale tak pozytywnie Waszej decyzji o zamieszkaniu tam. życzę wszystkiego co dobre! być może kiedyś skuszę się, co ja mówię, jak tylko będę w ukochanej mojej Wetlinie z pewnością odwiedzę Panią. mogę prawda?

  OdpowiedzUsuń
 5. Klucz u Ciebie? Fantastyczna sprawa!
  Opis kotów i mysz - fajny :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Szafa jest fantastyczna ,widocznie była dla Ciebie przeznaczona ,skoro klucz już miałaś !!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Keri, Stula -oczywiście zapraszam!

  OdpowiedzUsuń

Filmowo:


Chata bojkowska

Chata bojkowska

Chata Magoda

Chata Magoda

Widoki z tarasu:

Widoki z tarasu:Okolice domu

Okolice domu